Kadra pedagogiczna

Dyrektor szkoły 

mgr Agnieszka Paradowska 

ppp

e-mail: a.paradowska@ckedukator.pl
Praca w szkole była zawsze moim marzeniem. Jestem psychopedagogiem, mającym niestandardowy pogląd na temat szkolnictwa i nauczania, szczególnie osób dorosłych. Pragnę stworzyć szkołę, w której każdy będzie czuł się swobodnie. Nauczyciele będą zachęcać do nauki, a poprzez swoją wiedzę i umiejętności pokażą jak fascynująca może być nauka i przyjemne uczenie się. Słuchacze, z radością przyjdą na zajęcia, gdzie w przyjaznej atmosferze zdobywać będą wiedzę i umiejętności budujące ich potencjał. Absolwenci, z większym poczuciem własnej wartości, odważniej wejdą w dalsze życie wiedząc, że są do niego odpowiednio przygotowani.
W wolnych chwilach lubię czytać biografie znanych osób oraz książki o tematyce psychologicznej. Fascynuje mnie świat i jego tajemnice. Lubię zgiełk dużego miasta, ale i kontakt z przyrodą sprawia mi wiele radości. Od niedawna rozwijam własną firmę i staram się brać od życia to co najlepsze, pamiętając, że nie zawsze droga wiedzie na szczyt. Dużo pomocy i wsparcia dostaję od najbliższych, z których osiągnięć jestem bardzo dumna.

Nauczyciele

magg

mgr Magdalena Bajor – chemia
e-mail: m.bajor@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam także studia podyplomowe na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej – Ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym staram się być skrupulatna i dociekliwa. U innych doceniam inteligencję oraz poczucie humoru. Wymagam wiele od samej siebie i tego samego oczekuję od innych, zachowując przy tym zasady obiektywizmu i sprawiedliwości. Wolny czas uwielbiam spędzać w sposób aktywny z najbliższymi. Jestem miłośniczką polskich gór, czworonogów oraz Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.

mgr Anna Budzyńska – j. polski
e-mail: a.budzynska@ckedukator.pl

mgr Małgorzata Cedzyńska – przedmioty prawne
e-mail: m.cedzynska@ckedukator.pl

maa

mgr Monika Danych – matematyka
e-mail: m.danych@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ. Matematyka stała się moją pasją już w szkole podstawowej dzięki mojemu nauczycielowi, który zaszczepił we mnie miłość do tej dziedziny nauki. Mam zamiar swój zapał przekazać słuchaczom naszej szkoły, by również oni mogli odnosić sukcesy oraz poczuć satysfakcję z rozwiązania niebanalnego zadania. Pragnę, jak mój nauczyciel, pokazać, że matematyka daje dużo frajdy, a nasza codzienność bez niej wyglądałaby mniej kolorowo. Wolny czas, spędzam z bliskimi na łonie natury.

mgr Anna Krukowska-Fudała – geografia, wiedza o społeczeństwie
e-mail: a.krukowska-fudala@ckedukator.pl

mgr Iga Milczarek – język polski
e-mail: i.milczarek@ckedukator.pl

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Praca w szkole sprawia mi ogromną satysfakcję zarówno na polu zawodowym jak i osobistym. W trakcie zajęć wykorzystuję zróżnicowane metody nauczania oraz dbam o przyjazną atmosferę. Staram się sensownie i ciekawie przedstawiać wiedzę z zakresu języka polskiego. Kreatywność oraz zamiłowanie do pracy sprawiają, że moje zajęcia są pozbawione nudy i monotonii.
Na co dzień staram się być osobą uśmiechniętą i pogodną. W każdej wolnej chwili sięgam po książki. Ostatnio zafascynowałam się antropologią kultury oraz twórczością Stanisława Grochowiaka.

goo

mgr Małgorzata Pietrzak – przedmioty zawodowe, postępowanie w administracji
e-mail: m.pietrzak@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na UŁ. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w administracji publicznej. Kieruję się zasadą administracji „z ludzką twarzą”- działając z szacunkiem wobec petenta, pomagając i wzbudzając zaufanie. Chętnie podzielę się ze Słuchaczami wiedzą i doświadczeniem urzędniczym. W kręgu moich zainteresowań jest sztuka mediacji i komunikacji społecznej, którą odnoszę do życia codziennego. W wolnych chwilach lubię się zaszyć z książką lub spędzać czas aktywnie z najbliższymi.
agaa

mgr Agnieszka Sujecka – przedmioty zawodowe
e-mail: a.sujecka@ckedukator.pl
Jestem absolwentką Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam również Studia z zakresu Administracji Publicznej, a także Podyplomowe Studia z zakresu Kwalifikacji Pedagogicznych.  Zawodowo pracuję jako Specjalista ds. handlowych w jednej z kutnowskich firm, dodatkowo przeprowadzam audyty w marketach i firmach usługowych. Praca w szkole jest dla mnie kolejnym wyzwaniem, chcę przekazać słuchaczom jak najwięcej przydatnej im wiedzy oraz rozwijać potrzebne w życiu zawodowym umiejętności zawodowe. Prywatnie uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, bardzo kocham zwierzęta.

mgr Monika Wiśniewska – historia
e-mail: m.wisniewska@ckedukator.pl

kry

mgr inż. Krystyna Wąs – przedmioty zawodowe, bezpieczeństwo i higiena pracy
e-mail: k.was@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej. Podyplomowo ukończyłam studia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w Łodzi oraz wychowanie fizyczne na AWF w Poznaniu. Moją pasją jest rekreacja sportowa, którą czynnie realizuję ponieważ jestem instruktorką fitness. Kiedy tylko mam czas – czytam, a ciekawa lektura potrafi mnie wciągnąć na długie godziny.

mgr Izabella Kawka – j. angielski
e-mail: iza.kawka@ckedukator.pl

mgr inż. Wiesław Wiatrek- przedmioty zawodowe, bezpieczeństwo i higiena pracy

e-mail: w.wiatrek@ckedukator.pl

mgr Adam Szczepaniak – przedmioty zawodowe, bezpieczeństwo i higiena pracy

e-mail: a.szczepaniak@ckedukator.pl

Sekretarz szkoły

Klaudia Woźniak

e-mail: kl.wozniak@ckedukator.pl