Kadra pedagogiczna

Dyrektor szkoły 

mgr Agnieszka Paradowska 

ppp

e-mail: a.paradowska@ckedukator.pl
Praca w szkole była zawsze moim marzeniem. Jestem psychopedagogiem, mającym niestandardowy pogląd na temat szkolnictwa i nauczania, szczególnie osób dorosłych. Pragnę stworzyć szkołę, w której każdy będzie czuł się swobodnie. Nauczyciele będą zachęcać do nauki, a poprzez swoją wiedzę i umiejętności pokażą jak fascynująca może być nauka i przyjemne uczenie się. Słuchacze, z radością przyjdą na zajęcia, gdzie w przyjaznej atmosferze zdobywać będą wiedzę i umiejętności budujące ich potencjał. Absolwenci, z większym poczuciem własnej wartości, odważniej wejdą w dalsze życie wiedząc, że są do niego odpowiednio przygotowani.
W wolnych chwilach lubię czytać biografie znanych osób oraz książki o tematyce psychologicznej. Fascynuje mnie świat i jego tajemnice. Lubię zgiełk dużego miasta, ale i kontakt z przyrodą sprawia mi wiele radości. Od niedawna rozwijam własną firmę i staram się brać od życia to co najlepsze, pamiętając, że nie zawsze droga wiedzie na szczyt. Dużo pomocy i wsparcia dostaję od najbliższych, z których osiągnięć jestem bardzo dumna.

Nauczyciele

magg

mgr Magdalena Bajor – chemia
e-mail: m.bajor@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam także studia podyplomowe na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej – Ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym staram się być skrupulatna i dociekliwa. U innych doceniam inteligencję oraz poczucie humoru. Wymagam wiele od samej siebie i tego samego oczekuję od innych, zachowując przy tym zasady obiektywizmu i sprawiedliwości. Wolny czas uwielbiam spędzać w sposób aktywny z najbliższymi. Jestem miłośniczką polskich gór, czworonogów oraz Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.

mgr Anna Budzyńska – j. polski
e-mail: a.budzynska@ckedukator.pl

mgr Małgorzata Cedzyńska – przedmioty prawne
e-mail: m.cedzynska@ckedukator.pl

mgr Anna Krukowska-Fudała – geografia, wiedza o społeczeństwie
e-mail: a.krukowska-fudala@ckedukator.pl

mgr Iga Milczarek – język polski
e-mail: i.milczarek@ckedukator.pl

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Praca w szkole sprawia mi ogromną satysfakcję zarówno na polu zawodowym jak i osobistym. W trakcie zajęć wykorzystuję zróżnicowane metody nauczania oraz dbam o przyjazną atmosferę. Staram się sensownie i ciekawie przedstawiać wiedzę z zakresu języka polskiego. Kreatywność oraz zamiłowanie do pracy sprawiają, że moje zajęcia są pozbawione nudy i monotonii.
Na co dzień staram się być osobą uśmiechniętą i pogodną. W każdej wolnej chwili sięgam po książki. Ostatnio zafascynowałam się antropologią kultury oraz twórczością Stanisława Grochowiaka.

mgr Małgorzata Pietrzak – przedmioty zawodowe, postępowanie w administracji
e-mail: m.pietrzak@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na UŁ. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w administracji publicznej. Kieruję się zasadą administracji „z ludzką twarzą”- działając z szacunkiem wobec petenta, pomagając i wzbudzając zaufanie. Chętnie podzielę się ze Słuchaczami wiedzą i doświadczeniem urzędniczym. W kręgu moich zainteresowań jest sztuka mediacji i komunikacji społecznej, którą odnoszę do życia codziennego. W wolnych chwilach lubię się zaszyć z książką lub spędzać czas aktywnie z najbliższymi.
agaa

mgr Agnieszka Sujecka – przedmioty zawodowe
e-mail: a.sujecka@ckedukator.pl
Jestem absolwentką Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam również Studia z zakresu Administracji Publicznej, a także Podyplomowe Studia z zakresu Kwalifikacji Pedagogicznych.  Zawodowo pracuję jako Specjalista ds. handlowych w jednej z kutnowskich firm, dodatkowo przeprowadzam audyty w marketach i firmach usługowych. Praca w szkole jest dla mnie kolejnym wyzwaniem, chcę przekazać słuchaczom jak najwięcej przydatnej im wiedzy oraz rozwijać potrzebne w życiu zawodowym umiejętności zawodowe. Prywatnie uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, bardzo kocham zwierzęta.

mgr Monika Wiśniewska – historia
e-mail: m.wisniewska@ckedukator.pl

kry

mgr inż. Krystyna Wąs – przedmioty zawodowe, bezpieczeństwo i higiena pracy
e-mail: k.was@ckedukator.pl

Jestem absolwentką Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej. Podyplomowo ukończyłam studia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w Łodzi oraz wychowanie fizyczne na AWF w Poznaniu. Moją pasją jest rekreacja sportowa, którą czynnie realizuję ponieważ jestem instruktorką fitness. Kiedy tylko mam czas – czytam, a ciekawa lektura potrafi mnie wciągnąć na długie godziny.

mgr Izabella Kawka – j. angielski
e-mail: iza.kawka@ckedukator.pl

mgr inż. Wiesław Wiatrek- przedmioty zawodowe, bezpieczeństwo i higiena pracy

e-mail: w.wiatrek@ckedukator.pl

mgr Adam Szczepaniak – przedmioty zawodowe, bezpieczeństwo i higiena pracy

e-mail: a.szczepaniak@ckedukator.pl

Sekretarz szkoły

Klaudia Woźniak

e-mail: kl.wozniak@ckedukator.pl